Vestel 43FT9740 43'' 108 Ekran 108 Ekran FHD Smart TV
Vestel 43FT9740 43'' 108 Ekran 108 Ekran FHD Smart TV (20278780)
Marka : Vestel
İndirim Oranı : %19 İndirim
Genel Özellikler
Ürün Rengi
Siyah
Çözünürlük
Full HD (1920 x 1080)
Ekran Boyutu
43 inç / 108 cm
Seri
FT9740
İşletim Sistemi
Powered by TiVo
Smart Özellikler
Bluetooth
Var
DLNA AVS Ses ve Video Paylaşımı
Var
İnternet Tarayıcısı
Netflix
Smart TV
YouTube
BeIN Connect
HBBTV
Amazon Prime Video
Görüntü Özellikleri
DLED Görüntü Teknolojisi
HDR10 Görüntü Teknolojisi
Micro Dimming
Motion Rate
1000
Ekran Yenileme Hızı
50 Hz
Ses Özellikleri
Ses Çıkış Gücü
2X8W RMS(%10 THD)
Ses Teknolojisi
DAP DTS Virtual X + DTS HD
Bağlantılar
CI+
Dahili Uydu Alıcısı
EPG Elektronik Program Rehberi
HDMI Sayısı
2
Kulaklık Çıkışı
Otomatik Kanal Arama
USB Girişi Sayısı
1
Turksat & TKGS
Enerji Tüketim Özellikleri
Enerji Sınıfı
E
Güç Tasarrufu Modu
Voltaj Aralığı
0,5W(ST-BY)220-240V AC 50HZ
SDR Enerji Sınıfı
E
SDR Enerji Tüketimi [1000h]
42
HDR Enerji Sınıfı
G
HDR Enerji Tüketimi [1000h]
62
Fiziksel Özellikler
Askı Aparatı Ölçüsü
M4 100x100
Ambalajlı Kutu Ölçüleri
660x1055x145 mm
Ürün Ağırlığı (Ayaklı)
6,75 kg
Ürün Ağırlığı (Ayaksız)
6,57 kg
Ürün Boyutları YxGxD (Stand ile)
599x965x261 mm
Ürün Boyutları YxGxD (Stand olmadan)
561x965x87 mm