VESTEL MIX & GO ACTIVE KIRMIZI BLENDER

 • Product Code: 20244343
 • Brand: Vestel
 • Category: Mix & Go Kişisel Blender
 • Vade farksız TL taksitle.
 • Resim
  650,00 TL

  müşteri yorumları
  Bu ürün stoklarımızda kalmamıştır. Farklı ürünlerde yardımcı olabilmek adına
  Sizi En yakın Mağazamıza Bekleriz >Mağazalarımız
  Fast Shipping
  Secure shopping
  Returns and Exchanges

Kişisel Blender, 550 Watt Güç, Tek Tuşla Karıştırma, 600 ml Taşınabilir BPA'sız Şişe, Paslanmaz Çelik Bıçak

Vestel Mix go blender modeli ile sağlıklı beslenmeye giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçağıyla dilediğiniz besini püre haline getirerek birbirinden lezzetli smoothieler yapabilirsiniz. Mix go Vestel blender, sebze ve meyve tüketimini yeterince gerçekleştirmeyen çocuklara da meyve suyu kıvamında alternatif içecekler hazırlamanıza yardımcı olur. Cihaz, bıçağın yer aldığı alt kısım ve taşınabilir plastik hazne bölümünden meydana gelir. Tek kademe hız ayarı vardır. Bu ayarla katı ve yarı katı sebze ile meyveleri kolaylıkla karıştırabilirsiniz.

Mıx&go Actıve M Blender ile Yapılabilecek Tarifler

Vestel Mıx&go Actıve M kırmızı blender kullanarak hem sebze karışımları hem de meyve karışımları yapabilirsiniz. Örneğin kış dönemlerinde portakal, limon gibi c vitamini kaynaklarını, zencefil gibi antioksidan içeren ürünler ile karıştırarak tam bir bir vitamin deposu elde edebilirsiniz. Böylelikle grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı bünyenizi korumaya almanız mümkün olabilir. Aynı zamanda yaz dönemlerinde hazırlayacağınız karışımların içerisine buz küpleri atarak, soğuk içecekler de elde edebilirsiniz. Örneğin yaz mevsiminde muz, çilek gibi meyveleri istediğiniz ayarda buz ile birlikte çekerek, sağlıklı ve serinletici bir smoothie elde edebilirsiniz.

Mıx&go Actıve M Blender Kullanımı

Vestel markasına ait blender modelinin kullanımı her yaş ve her kitleye hitap eder. Yaşı küçük olan bireylerin bir ebeveyn gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Cihaz, uygun kablo ekipmanı ile öncelikle elektrik kaynağına bağlanır. Sonrasında cihazın taşınabilir plastik haznesine kullanılmak istenen sert ve yarı sert meyve ile sebzeler eklenir. Taşınabilir şişe cihaza tam olarak oturtulmadan cihaz çalıştırılmaz. Cihaz ve şişe birbirine kilitlendiğinde hız ayarı çalıştırılarak kullanılır. Cihaz, haznesinde yer alan bütün besinleri paslanmaz çelik bıçağı sayesinde kolaylıkla püre kıvamına getirir.

Mıx&go Kırmızı Blender Özellikleri

Vestel Mıx&go Actıve M kırmızı blender en ucuz fiyat seçenekleri ile kaliteli şekilde üretilerek, uzun ömürlü bir tasarımla kullanıcıya sunulur. Ürünün tamamı iki kısımdan oluşur. Cihazın güç kaynağının ve motorunun yer aldığı alt kısım ve taşınabilir şişe formunda üst haznesi bulunur. Ürünün harcadığı enerji 550 W değerinde ölçülür. Cihaz kırmızı ve beyaz renklerden oluşur. Paslanmaz çelikten üretilmiş bıçakları ise uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Vestel Mıx&go Actıve M kırmızı blender fiyatları üretim maliyetlerine göre şekillenir. Kullanıcılar indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek ürünü daha uygun fiyatlara da elde edebilir. Vestel Mıx&go Actıve M kırmızı blender satın almayı düşündüğünüzde dilerseniz kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Yorumlar sayesinde ürün ile ilgili birçok detayı öğrenebilir ve seçiminizi daha bilinçli yapabilirsiniz. Pratik kullanım imkanına sahip olan Vestel blender modelini, Hepsiburada üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Vestel Mıx&go Blender Kullanımı Kolay mıdır?

Vestel Mıx&go Actıve M kırmızı blender yorumları, ürünün kullanımının kolay ve basit olduğu yönündedir. Kullanıcılar bu özelliğiyle ürünü günlük kullanımda çok avantajlı ve pratik bulduklarını belirtir. Ürün sayesinde sağlıklı karışımları dakikalar içinde yapmanız mümkündür.

Mıx&go Actıve M Blender Modelinin Ses Seviyesi Nasıldır?

Vestel markası tarafından üretilen kullanışlı ve pratik blender modelinin sessiz çalışma özelliği bulunur. Bu özellik cihazın istenilen her saatte kullanılmasını mümkün kılar.

Vestel Mıx&go Actıve M Blender Çok Elektrik Harcar mı?

Kaliteli blender modeli, saatte 550 W enerji harcar. Kullanıcının ürünü kullanma sıklığı ve süresi, ay sonunda oluşacak toplam tüketim miktarını etkiler.

TESLİMAT
 
Vermiş olduğunuz siparişlerinizde İstanbul içi aynı gün kargoya verilmektedir.
İstanbul dışı olan siparişlerde Pazartesi Çarşamba ve Cuma günleri kargoya verilir.
Ürün öncelikle yetkili servise gider. Ardından, yetkili servise ulaştıktan sonra adresinize teslim edilmek üzere yola çıkar. Ürünlerinizi güvenli şekilde teslim etmek için çabalıyoruz.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Loading...