Kolay İade

Ürünümü Nasıl İade Ederim?

1

İade Talebi Oluşturun

Hesabım sekmesi üzerinden kolayca iade talebinizi oluşturup işlemlerin daha hızlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. İade talepleriniz hızlı şekilde kontrol edilir.

2

İade Edeceğin Ürünü Seç

İade edeceğin ürünün seçimini dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Talebin hızlı sonuçlanması adına açıklama yazmayı unutmayın.

3

Ürünü Kargoya Teslim Et

Ürünü firmamız tarafından belirlenen süre içerisinde iade edip iade kargo kodu ile beraber kargo firmasına teslim etmelisiniz.

4

İaden Hızlıca Onaylansın

Ürününüz mağazamıza ulaşınca süreç içerisinde iaden ekibimiz tarafından yanıtlanır. İade onaylanırsa otomatik olarak para ödemesi başlatılır.

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürün orijinal kutusunda ve ürün içeriğini göstermeyecek şekilde ürün boyutuna uygun şekilde paketlenmiş olması gerekiyor. Bununla birlikte hasar görmemiş ve zarar görmemiş olması gerekir.

İade edeceğiniz ürün veya ürünlerde tüm aksesuar ve faturaları birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

Satın alınan ürünün orijinal kutusunda/ ürün içeriğini göstermeyecek ürün boyutlarına uygun paketlenmiş ve hasar görmemiş Kullanılmamış/kullanım hatası sebebi ile zarar görmemiş olması gerekir.

Sipariş ile birlikte sağlanılan kampanyalı ürün varsa iade sürecinde birlikte gönderilmesi gerekiyor.

Ürünlerimiz hassas ve kırılabilir oldukları için kargoya teslim edeceğiniz süreçte paket üzerine uyarı notu eklenmesi gerekmektedir.

Yukarıda Gürsoy DTM tarafından belirtilmiş olan kriterlere uygun olmayan gönderilerinizin iadeleri kabul edilmemektedir.

Loading...