Vestel Akıllı Saat Mavi

 • Product Code: 20291455
 • Brand: Vestel
 • Category: Akıllı Saat
 • Son 1 Ürün!
 • Vade farksız TL taksitle.
 • %35Discount
  999,00 TL
  649,00 TL
 • 66,75 TL in installments starting from ..
guvenli-teslimat
999,00 TL
649,00 TL

Bu ürünü satın aldığınızda 0 TL Hediye Çeki kazanacaksınız.

Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges

Vestel Akıllı Saat Mavi

Vestel Akıllı Saat Özellikleri

 

Aktif bir yaşam tarzını benimseyenlerin keyifle kullandıkları giyilebilir teknoloji ürünleri, hem antrenman süreçlerinin hem de dinlenme saatlerinin başarılı bir takipçisi hâlini alıyor. Yerleşik hafıza ve gelişmiş yazılım desteği sayesinde iletişim, multimedya takibi ve benzeri alanlarda da değerlendirilebilen modeller, trendlere uygun tasarımlarıyla vazgeçilmez bir aksesuara da dönüşüyor. Beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve tüketici elektroniği alanında yıllardır faaliyet gösteren Vestel, ortaya koyduğu giyilebilir teknoloji ürünleriyle de adından söz ettiriyor. Kadınların ve erkeklerin kadınların kullanabilecekleri yapıdaki Vestel akıllı saat, sahip olduğu teknik yeterliliklerle güncel beklentileri karşılarken kullanıcıların, gün içerisinde gerçekleştirdikleri fiziksel etkinlikleri kusursuz biçimde takip edebilmelerine yardımcı oluyor. Sunduğu teknik özelliklere karşın hayli ulaşılabilir fiyat aralıklarında olan Vestel akıllı saat mavi fiyatları ile memnuniyet yaratıyor.

Vestel Akıllı Saat ile Kendinizi Dinleyin

 • Uyku kalitenizden memnun değilseniz ve sabahları kalktığınızda kendinizi yorgun hissediyorsanız, yatarken Vestel akıllı saati kolunuza takarak uyku takibinizi gerçekleştirebilir, cihazın kalp atışı ölçüm özelliklerinden yararlanarak kendinizi dinleyebilirsiniz.
 • Hareketli bir yaşantınız varsa ve gününüzün bir kısmını egzersiz faaliyetlerine ayırıyorsanız, üründe yer alan spor modlarını kullanabilir; doğa yürüyüşü, koşu, bisiklet gibi farklı faaliyetlerinize dair süre, yakılan kalori gibi ayrıntıları saat üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
 • Android ve iOS işletim sistemli akıllı cihazlarınızla kolayca eşleştirebileceğiniz modeli kullanarak akıllı cihazlarınızda takip ettiğiniz multimedya içeriklerini yönetebilir, dilerseniz dinlendirici müzikler eşliğinde nefes egzersizleri yaparak ilgili süreci Vestel akıllı saat ile takip edebilirsiniz.
 • Yüksek kapasiteli bataryasıyla kesintisiz olarak saatlerce kullanabileceğiniz akıllı saatin, suya dayanıklı kasası sayesinde yağışlı havalarda da ürünü kolunuzdan çıkarmadan çalıştırabilir, akıllı cihazlarınızdan gelen bildirimleri saatiniz aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.
 • Yerleşik LED aydınlatmasıyla fener özelliği de gösterebilen modeli, ışığa ihtiyaç duyduğunuz anlarda ilgili özelliğini etkinleştirebilir, karanlık ortamları Vestel akıllı saat ile aydınlatabilirsiniz.
 • İş ya da okul hayatının rutinleri arasında günlük antrenmanlarınızı unutma ihtimalinize karşı sizi aktivite hatırlatıcısıyla bilgilendiren ürünü, temel ve profesyonel egzersizlerinizde kullanabilir, ürünün adım ve mesafe ölçüm yeteneklerinden yararlanarak egzersiz takibinizi ayrıntılı şekilde yapabilirsiniz.

Yeni Nesil İhtiyaçlara Yeni Nesil Akıllı Saat

Akıllı cep telefonlarının adım sayma ve egzersiz takibi özelliklerinin mükemmel çalıştığı bir gerçek ancak gerek profesyonel antrenmanlarda gerekse açık hava egzersizlerinde cep telefonlarını kullanmak, bu cihazların boyutları nedeniyle her zaman mümkün olmuyor. Böylesi zamanlarda ise işlevsel akıllı saatler devreye giriyor. Vestel’in imzasını taşıyan akıllı saat de yeni nesil ihtiyaçlara yanıt verecek teknik yeterlilikler ve yazılım desteğiyle teknoloji tutkunlarını karşılıyor.

Ekran: 1,3 inç TFT LCD

İşlemci: NRF52840

RAM: 64 MB

Suya Dayanıklılık: Var, 5 ATM

Batarya: 210 mAh

Ağırlık: 39 gram (kayış hariç)

Köşeli formda tasarlanmış ekranıyla takıldığı andan itibaren konforlu biçimde yönetilebilen Vestel akıllı saat mavi özellikleri ile dikkat çekiyor. TFT LCD yapısındaki 1,3 inçlik ekran, renk tonu ve parlaklık seviyesiyle yeterlilik gösteriyor. Ana ekrandayken saat, takvim, hava durumu ve kalp atış hızı gibi temel bilgilerin görüntülenebilmesini mümkün kılan ekran, kullanıcıların, dokunmatik özelliğinden yararlanarak jestler uygulamasıyla farklı uygulama ve özelliklerini yansıtıyor. Aynı zamanda ekranın her iki yanında bulunan fiziksel tuşlar da uygulamalar arasında geçiş ve benzeri işlemlerin konforlu biçimde yapılabilmesine yardım ediyor.

Bir akıllı saatten beklenecek en temel unsurlardan biri olan alarm ve bildirim özellikleri de Vestel farkıyla akıllı saatte yer alıyor. Titreşim gibi ekstra imkânlarla desteklenen alarm ve bildirim özellikleri, kullanıcıların telefonlarından uzak olduğu anlarda, sosyal ağlardan ve iletişim uygulamalarından gelen bildirimleri akıllı saatleri aracılığıyla kolayca görüntüleyebilmelerine olanak tanıyor. Vestel’in imzasını taşıyan VFit+ uygulaması ise cihazın işlevselliğini birkaç adım daha ileriye taşıyor. Akıllı cihazlara; Google Play ve App Store üzerinden yüklenebilen uygulama sayesinde akıllı saat üzerinden gelen veriler, cep telefonu ve tabletler aracılığıyla görüntülenebiliyor. Gerekli yönetim işlemleri de aynı arayüzden gerçekleştirilebiliyor. Akıllı saatin bildirim ve alarm fonksiyonları başta olmak üzere tüm özellikleri, VFit+ uygulaması üzerinden özelleştirilebiliyor.

Kendine özgü tasarımıyla alanında fark yaratan Vestel akıllı saat, şarj ünitesiyle yaklaşık iki saat içerisinde tam şarj edilebiliyor. Ürünün arka kısmındaki bölüme takılması suretiyle kullanılabilen şarj birimi, kablo uzunluğu ve boyutlarıyla ürünün taşınabilirliğine katkıda bulunuyor. Akıllı saatini sıklıkla kullananlar, şarj ünitesini yanlarında taşıyarak akıllı saatlerinin batarya doluluk oranını daima en üst düzeyde tutabiliyor.

İşlevsel Uygulama ve Araçlar Bir Arada

Teknoloji ve spor tutkunlarının beklentilerini karşılayacak işlevsel uygulama ve araçlarla donatılan Vestel akıllı saat, çok sayıda aracın, tek bir ekrandan yönetilebilmesine imkân veriyor. Önemli programlar için hatırlatıcılar, profesyonel veya amatör spor müsabakalarında değerlendirilebilecek kronometre ve sayaçlar, zaman takibini kolaylaştıran saat ve tarih arayüzleri, modelin standart özellikleri arasında yer alıyor. Gündelik yaşamın stresinden sıyrılmak isteyenler için de alternatif araçlar sunan Vestel akıllı saat, nefes egzersizi özelliğiyle beğeni topluyor. Bir dakika ve iki dakikalık iki versiyonu bulunan nefes egzersizi, strese bağlı kalp atış hızı düzensizliklerini asgari seviyeye indirirken düzensiz nefes alış verişine bağlı olumsuzlukların da ortadan kaldırılmasına yardım ediyor. Toplantı, sunum ve benzeri etkinlikler öncesinde kullanılması önerilen nefes egzersizi aracı, Vestel akıllı saatin en önemli uygulamalarından biri olarak kabul ediliyor.

En Az Tasarımı Kadar Sade Bir Kutu İçeriğine Sahip

İşlevselliği ve tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Vestel akıllı saat, en az tasarımı kadar sade bir kutu içeriğiyle yeni sahiplerini karşılıyor. Ürünün kutusunda; akıllı saatin kendisi, manyetik formda şarj birimi, silikon yapıda kordon, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler yer alıyor. Ürüne takılı hâlde gelen siyah renk kordon kolayca çıkarılabiliyor ve kutu içerisindeki mavi renk kordon saniyeler içerisinde takılabiliyor.

Türkiye’nin Önde Gelen Teknoloji Markalarından: Vestel

1984 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren katma değeri yüksek ürünlerle Türkiye pazarında saygın isimler arasına yerleşen Vestel, 1994 yılından bu yana Zorlu Holding bünyesinde faaliyet gösteriyor. Kullanıcıların beklenti ve gereksinimlerini gözeterek ürün gamını şekillendiren marka, yeni nesil teknoloji trendlerini de takip ederek birbirinden başarılı akıllı aygıtlara ve giyilebilir teknoloji ürünlerine de hayat veriyor. Yaklaşık 20 bin kişiye istihdam sağlayan Vestel, yalnızca Türkiye’de değil dünyada da milyonlarca tüketiciye ulaşıyor.

Dokunmatik Ekranla Konforlu Kullanım

Kutusundan, belirli bir miktar şarj edilmiş vaziyette çıkan Vestel akıllı saat mavi modelleri, arzu edildiği takdirde hemen kullanılabiliyor. Ancak cihazın işlevselliğinden tam anlamıyla yararlanmak ve batarya kapasitesinin potansiyelini ortaya koyabilmesi için ürünün tam olarak şarj edilmesi öneriliyor. Bluetooth üzerinden diğer akıllı cihazlarla iletişim kurup eşleştirilebilen ürün, geniş yüzeyli dokunmatik ekranı üzerinden yönetilebiliyor. Dokunma, sağa sola ve yukarı aşağı jestleriyle menüler içerisinde kolayca ilerlenebiliyor ve o an kullanılması arzu edilen araç, milisaniyeler içerisinde çalıştırılabiliyor. Arka yüzünde yer alan ölçüm bölümü sayesinde kullanıcıların kalp atış hızlarını algılayabilen model, bu özelliğiyle farklı işlevlerini sorunsuz biçimde yürütebiliyor. Tam şarj sonrasında yaklaşık 200 saat boyunca kesintisiz olarak çalışabilen Vestel akıllı saat, yeni kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.

TESLİMAT
 
Vermiş olduğunuz siparişlerinizde İstanbul içi aynı gün kargoya verilmektedir.
İstanbul dışı olan siparişlerde Pazartesi Çarşamba ve Cuma günleri kargoya verilir.
Ürün öncelikle yetkili servise gider. Ardından, yetkili servise ulaştıktan sonra adresinize teslim edilmek üzere yola çıkar. Ürünlerinizi güvenli şekilde teslim etmek için çabalıyoruz.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Loading...